Roseclub Apartments

Laganas, Grækenland Flag - Grækenland

Faciliteter

  • Pool
  • Lufthavn Zakinthos (ZTH): 6.9 km

Hotelinformation

Med et ophold ved Roseclub Apartments i Zakynthos er du kun 10 minutters gang fra Laganas Strand og Det Ioniske Hav. Dette hotel ligger 12,7 km fra Tsilivi Strand og 17,8 km fra Alykanas-stranden. Føl dig hjemme i et af de 17 aircondition-afkølede værelser. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Der er bruser på badeværelserne. Faciliteter inkluderer pengeskabe og rengøring udføres ugentligt. De viste afstande er afrundet til nærmeste 0,1 kilometer.

Det Ioniske Hav - 0,1 km
Zakynthos National Marine Park - 0,1 km
Laganas Strand - 0,6 km
Agios Sostis Strand - 2,1 km
Cameo Ø - 2,4 km
Kalamaki Crazy Golf - 4,2 km
Skt. Dionisios Kirke - 7,1 km
Agios Dhionysios - 7,2 km
St. Dionysios - 7,2 km
Kastro - 7,5 km
Romas Palæ - 7,5 km
Zakynthos Færgeterminal - 7,7 km
FZ Go Kart - 8,1 km
Dimokratias-pladsen - 8,1 km
Sankt Nikolaus Kirke af Molos - 8,1 km

Den nærmeste store lufthavn er Zakynthos (ZTH-Zakynthos Intl.) - 6,7 km

Gæsterne har blandt andet adgang til hurtig indtjekning, bagageopbevaring og kaffe/te på fællesarealer. Fra en have kan du nyde den skønne udsigt, eller du kan nyde godt af rekreative faciliteter, såsom en sæsonbestemt udendørs pool. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang og hjælp med udflugter/billetter. Tag et smut forbi den lokale snackbar/deli, der betjener Roseclub Apartmentss gæster. Besøg baren/loungen eller baren ved poolen, og slap af med din yndlingsdrink.

Du vil blive bedt om at betale følgende på overnatningsstedet. Gebyrer inkluderer muligvis skatter:

  • Byen pålægger en skat, som opkræves på overnatningsstedet. Skatten er sæsonbestemt og gælder ikke nødvendigvis hele året. Yderligere undtagelser og reduktioner kan gælde. For yderligere oplysninger bedes du kontakte overnatningsstedet via kontaktoplysningerne angivet i reservationsbekræftelsen.
  • Der pålægges en byskat: Fra den 1. november til den 31. marts, 1.50 EUR pr. enhed pr. nat.
  • Der pålægges en byskat: Fra den 1. april til den 31. oktober, 5.00 EUR pr. enhed pr. nat.
  • Depositum kan indbetales via bankoverførsel og skal betales senest 24 timer efter reservationstidspunktet.

Vi har medtaget alle gebyrer, som overnatningsstedet har oplyst.

  • Gebyr for ekstra seng: 30.0 EUR pr. dag

Ovenstående liste er muligvis ikke fuldstændig. Gebyrer og depositummer inkluderer muligvis ikke skat og kan ændres uden varsel.

  • Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 500 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger.
  • Den udendørs pool har åbent fra april til oktober.
  • Poolen er tilgængelig fra kl. 08.30 til kl. 20.30.

Kort

Indlæser søgeresultater...