Kleopatra Ada Beach Hotel

Alanya, Tyrkiet Flag - Tyrkiet

Faciliteter

  • Pool
  • Børnepool
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Fitnessrum
  • Spa
  • Lufthavn Antalya (AYT): 122 km

Hotelinformation

Pool: 1 pool og 1 Separat børnepool med et hegn mellem dem og 1 m fra hinanden.

Poolen er normalt åben fra midten af ​​april til begyndelsen af ​​november afhængigt af vejret.

Strand: 25 m til stranden som nås ved at krydse en trafikeret vej. Småsten og sand på stranden og klippefremspring i havet. Liggestole og parasoller samt mad og drikkevarer mod betaling på stranden.

Daglige aktiviteter: Bordtennis, dart, billard, volleyball og et lille fitnesscenter.

Aftenaktiviteter: 1-2 aftener om ugen tilbydes aftenunderholdning med eks tyrkisk aften eller lignende.

Wellness & SPA: Hotellet har tyrkisk hammam. Der kan du forkæle dig selv med forskellige behandlinger såsom klassisk hammam-massage, aromaterapi mm.

For børn: Findes ikke.

  • **Ovenstående tilbydes i løbet af 15. april – 1. november, men nogle aktiviteter/faciliteter kan blive aflyst i tidlig- og lavsæsonen på grund af vejrforhold eller for få deltagere. Bemærk venligst, at nogle aktiviteter/faciliteter kan være pålagt et gebyr.

Kort

Indlæser søgeresultater...