Hotel Panoramic
Kutaisi,
Georgien
Faciliteter
Hotelinformation
Hotel Panoramic ligger i Kutaisi, kun 5 minutters kørsel fra Grøn Basar og Kutaisi Stats Historiske Museum. Dette hotel ligger 2,3 km fra Bagrati-katedralen og 2,6 km fra Kutaisi Botaniske Have. Føl dig hjemme i et af de 18 aircondition-afkølede værelser, der indeholder minibar og fladskærms-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Badeværelserne indeholder bruser med brusehoved med spredningseffekt og gratis toiletartikler. Faciliteter inkluderer pengeskabe og skriveborde, samt telefoner med gratis lokalopkald. De viste afstande er afrundet til nærmeste 0,1 kilometer.
Kutaisi Stats Historiske Museum - 1,1 km
Grøn Basar - 1,7 km
Bagrati-katedralen - 2,2 km
Kutaisi Botaniske Have - 2,7 km
Givi Kiladze-stadionet - 3,3 km
Mates Vinkælder - 4,8 km
Georgiens Parlamentsbygning - 5,7 km
Motsameta Kloster - 7,3 km
Gelati-klosteret - 9,9 km
Sataplia Naturreservat - 10,9 km
Prometheus Hule - 21,4 km
Winery Khareba - 28,1 km
Vani Arkæologiske Museum - 39,8 km
Okatse Kløft - 41,4 km
Martvili Kløft - 50,4 km
Den foretrukne lufthavn for Hotel Panoramic er Kutaisi (KUT-Kopitnari) - 33,6 km
Gæsterne har blandt andet adgang til renseri/vaskeservice, en døgnåben reception og en flersproget medarbejderstab. Lufthavnstransport tur-retur er til rådighed mod et tillægsgebyr (døgnet rundt), og begrænset parkering findes desuden på stedet. Gør brug af praktiske faciliteter, såsom gratis trådløs internetadgang, hjælp med udflugter/billetter og festsal. Tag et smut forbi den lokale købmand/dagligvarebutik, der betjener Hotel Panoramics gæster. Gratis morgenmadsbuffet serveres dagligt fra kl. 09.00 til kl. 11.00.- Gebyr for lufthavnstransport: 15 USD pr. køretøj (varighed: enkelt, maks. antal personer: 3)
- Der er mulighed for rengøring mod et ekstra tillægsgebyr
- Gebyr for ekstra seng: 15.0 USD pr. nat
Ovenstående liste er muligvis ikke fuldstændig. Gebyrer og depositummer inkluderer muligvis ikke skat og kan ændres uden varsel.
- Hvis du har brug for et visum for at komme ind i landet, kan dit overnatningssted muligvis hjælpe dig med den dokumentation, der kræves for at få et visum. Du kan få flere oplysninger ved at kontakte dit overnatningssted via de kontaktoplysninger, der er inkluderet i din reservationsbekræftelse. Overnatningsstedet kan opkræve et gebyr for denne tjeneste, også selvom du aflyser din reservation. Alle aftaler sker udelukkende mellem dig og overnatningsstedet.
