Hotel Happy Days

Napoli, Italien Flag - Italien

Faciliteter

  • Restaurant
  • Lufthavn Napoli (NAP): 26.6 km

Hotelinformation

Med et ophold ved Hotel Happy Days i Giugliano in Campania er du kun 15 minutters kørsel fra Napoli-bugten og Gaeta Bugt. Dette overnatningssted ligger 26,9 km fra Molo Beverello Port og 27,5 km fra Via Toledo. Føl dig hjemme i et af de 31 værelser, der indeholder dvd-afspiller og fladskærms-tv. Værelserne har privat balkon. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og satellitkanaler sørger for underholdningen. Badeværelserne har bruser, bidet og hårtørrer. De viste afstande er afrundet til nærmeste 0,1 kilometer.

Varcaturo Strand - 2,9 km
Cumae Arkæologiske Park - 3,5 km
Gaeta Bugt - 3,7 km
Baia Arkæologiske Park - 9,4 km
Napoli-bugten - 11,4 km
Le foglie d'Argento Piscine - 11,8 km
Parco Commerciale Auchan Giugliano - 12,4 km
Spiaggia di Miseno - 13,2 km
Det Flaviske Amfiteater - 13,4 km
Piscina Mirabilis - 13,5 km
Pozzuoli Havn - 14 km
Federico II Monte S.Angelo Universitet - 15,7 km
Parco Urbano dei Camaldoli - 16,9 km
Terme di Agnano Napoli - 17,9 km
Teatro Palapartenope - 18,7 km

Den foretrukne lufthavn for Hotel Happy Days er Napoli Internationale Lufthavn (NAP) - 24,3 km

Gæsterne har blandt andet adgang til en døgnåben reception, et pengeskab i receptionen og en elevator. Lufthavnstransport tur-retur er til rådighed mod et tillægsgebyr (døgnet rundt), og gratis parkeringsservice findes desuden på stedet. Fra en terrasse og en have på stedet kan du nyde den skønne udsigt, og du kan nyde godt af faciliteter, såsom gratis trådløs internetadgang. Gæsterne kan få et lift til nærliggende destinationer med transportservicen (tillægsgebyr). Tag forbi dette overnatningssteds restaurant, og få frokost eller aftensmad. Du kan også købe snacks på stedets kaffebar/café. Tag forbi baren/loungen, hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Lokale retter tilbydes mod gebyr dagligt fra kl. 07.00 til kl. 08.30.
  • Gebyr for lokale morgenmadsretter: 5 EUR for voksne og 5 EUR for børn (cirkapriser)
  • Gebyr for lufthavnstransport: 50 EUR pr. værelse (enkelt)
  • Tidlig indtjekning er mulig mod et gebyr (afhænger af tilgængelighed)
  • Gebyr for sen indtjekning mellem kl. 10.00 og kl. 15.00
  • Gebyr for sen udtjekning: 50 EUR (afhænger af tilgængelighed)
  • Gebyr for ekstra seng: 15.0 EUR pr. nat

Ovenstående liste er muligvis ikke fuldstændig. Gebyrer og depositummer inkluderer muligvis ikke skat og kan ændres uden varsel.

  • Alle gæster, inklusive børn, skal være til stede på indtjekningstidspunktet, hvor alle skal fremvise deres pas.
  • Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 5000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger.
  • Ét barn, i alderen 2 år eller derunder, kan overnatte gratis på forældres eller værgers værelse, hvis de eksisterende sengepladser benyttes.
  • Gæsterne kan arrangere at medbringe kæledyr ved at kontakte hotellet direkte ved hjælp af oplysningerne på reservationsbekræftelsen.
  • Der er mulighed for kontaktløs betaling for alle transaktioner.

Indlæser søgeresultater...