Genteel Home Ricardo Soriano III
Marbella,
Spanien
Faciliteter
- Lufthavn Málaga (AGP): 51.8 km
Hotelinformation
Fra denne lejlighed, som ligger i Marbella (Marbella Centrum), er der kun 15 minutters gang til Marbella Marina og Plaza de los Naranjos. Denne lejlighed ligger 6,7 km fra Puerto Banús Strand og 7,4 km fra Puerto Banús Marina. Find dig til rette i denne lejlighed med aircondition. Der er også et køkken med et køleskab og en ovn. Der er en privat balkon. Der er gratis Wi-Fi, så du altid kan komme på nettet, mens kabelkanaler sørger for underholdningen. Faciliteter inkluderer blandt andet en mikrobølgeovn og en kaffe/temaskine. Du kan desuden anmode om en baby-/barneseng (gratis). De viste afstande er afrundet til nærmeste 0,1 kilometer.
Faro Strand - 0,4 km
Fontanilla Strand - 0,5 km
Fuente Virgen del Rocio - 0,9 km
Venus-stranden - 0,9 km
Marbella Marina - 0,9 km
Avenida del Mar - 0,9 km
Plaza de los Naranjos - 1 km
Casa del Corregidor - 1 km
Genfødselskirken - 1 km
Grabado Museum - 1,1 km
Bonsai Museum - 1,4 km
Marbella Teater - 1,7 km
Bajadilla Strand - 1,7 km
Casablanca Strand - 1,8 km
Playa del Cable - 2,4 km
Den nærmeste store lufthavn er Málaga Lufthavn (AGP) - 55,6 km
Fra en terrasse på stedet kan du nyde den skønne udsigt, og du kan nyde godt af faciliteter, såsom gratis trådløs internetadgang.Du vil blive bedt om at betale følgende på overnatningsstedet. Gebyrer inkluderer muligvis skatter:
- Depositum for beskadigelse: EUR 200.00 pr. ophold
Vi har medtaget alle gebyrer, som overnatningsstedet har oplyst.
- Gebyr for sen indtjekning mellem kl. 21.00 og kl. 02.00
Ovenstående liste er muligvis ikke fuldstændig. Gebyrer og depositummer inkluderer muligvis ikke skat og kan ændres uden varsel.
- Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 1000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger.
