Genteel Home Ricardo Soriano II
Marbella,
Spanien
Faciliteter
- Lufthavn Málaga (AGP): 54.3 km
Hotelinformation
Fra denne lejlighed i Marbella (Marbella Centrum) er der kun 10 minutters kørsel til Marbella Marina og Puerto Banús Strand. Denne lejlighed ligger 7,5 km fra Puerto Banús Marina og 11,9 km fra Nikki Strand. Find dig til rette i denne lejlighed med aircondition, som desuden har en privat pool. Et køkken er udstyret med et køleskab, en ovn og en mikrobølgeovn. Der er gratis Wi-Fi, så du altid kan komme på nettet. Faciliteter inkluderer blandt andet en kaffe/temaskine og gratis mineralvand på flaske. De viste afstande er afrundet til nærmeste 0,1 kilometer.
Fontanilla Strand - 0,5 km
Faro Strand - 0,6 km
Marbella Marina - 1 km
Plaza de los Naranjos - 1 km
Fuente Virgen del Rocio - 1 km
Venus-stranden - 1 km
Avenida del Mar - 1,1 km
Genfødselskirken - 1,1 km
Ermita del Santo Cristo de Marbella - 1,1 km
Plaza del Santo Cristo - 1,2 km
Grabado Museum - 1,2 km
Bonsai Museum - 1,5 km
Marbella Teater - 1,7 km
Casablanca Strand - 1,8 km
Bajadilla Strand - 1,8 km
Den nærmeste store lufthavn er Málaga Lufthavn (AGP) - 55,5 km
Fra en terrasse og en have kan du nyde den skønne udsigt, eller du kan drage fordel af rekreative tilbud, såsom en sæsonbestemt udendørs pool.Du vil blive bedt om at betale følgende på overnatningsstedet. Gebyrer inkluderer muligvis skatter:
- Depositum for beskadigelse: EUR 200.00 pr. ophold
Vi har medtaget alle gebyrer, som overnatningsstedet har oplyst.
- Gebyr for sen indtjekning mellem kl. 21.00 og kl. 02.00
Ovenstående liste er muligvis ikke fuldstændig. Gebyrer og depositummer inkluderer muligvis ikke skat og kan ændres uden varsel.
- Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 1000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger.
- Den sæsonåbne pool vil være åben fra den 01. maj til den 30. september.
- Poolen er tilgængelig fra kl. 11.00 til kl. 20.00.
