Olimar II
Cambrils,
Spanien
Faciliteter
- Pool
- Børnepool
- Restaurant
- Bar
- Fitnessrum
- Børneclub
- Lufthavn Barcelona (BCN): 105 km
Hotelinformation
Dette lejlighedshotel ligger i centrum af Cambrils blot ca. 250 m fra stranden. Lejlighederne ligger i nærheden af centrum med de mange butikker, cafeteriaer, barer, restauranter og diskoteker. Den nærmeste forbindelse med offentlig transport ligger inden for gåafstand.
Lejlighedshotellet er ideelt for familier og råder over en buffetrestaurant med køkken og cafeteria. Endelig er der også en garage til bilen (mod betaling).
Lejlighederne er lyse og råder over et komplet indrettet badeværelse samt telefon, satellit-tv og safeboks (mod betaling). Herudover er der et tekøkken med husholdningsredskaber og køleskab samt en altan med udsigt. Gæsterne kan selv indstille temperaturen på klimaanlægget og radiatorerne.
Såvel morgenmad som frokost og aftensmad serveres som buffet. Endvidere tilbereder en kok frokosten og aftensmaden.



