Bypillow The Citadel
Madrid,
Spanien
Faciliteter
- Air condition
- Lufthavn Madrid (MAD): 21.8 km
Hotelinformation
Med et ophold ved BYPILLOW The Citadel i Madrid (Centro) er du kun 3 minutters gang fra Plaza Mayor og 5 minutters gang fra Palacio Real de Madrid. Dette hostel ligger 0,6 km fra Puerta del Sol og 0,7 km fra Gran Via. Føl dig hjemme i et af de 10 aircondition-afkølede værelser, der desuden indeholder fladskærms-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Badeværelserne har bruser og hårtørrer. Faciliteter inkluderer skriveborde, og rengøring udføres dagligt. Der kan anmodes baby-/barnesenge (gratis). De viste afstande er afrundet til nærmeste 0,1 kilometer.
San Miguel Marked - 0,1 km
Plaza de España - Princesa - 0,2 km
Plaza de Oriente - 0,2 km
Det Kongelige Teater - 0,2 km
Kölner Rathaus - 0,2 km
Plaza Mayor - 0,3 km
Sobrino de Botin - 0,3 km
Cava Baja - 0,4 km
Palacio Real de Madrid - 0,4 km
Almudena Katedral - 0,5 km
Preciados-gaden - 0,5 km
Sabatini-haverne - 0,6 km
Fnac - 0,6 km
El Oso y el Madrono-skulpturen - 0,6 km
Plaza de Callao - 0,6 km
Den foretrukne lufthavn for BYPILLOW The Citadel er Adolfo Suárez Madrid-Barajas Lufthavn (MAD), Madrid - 23,5 km
Personale er kun til rådighed i receptionen i et begrænset antal timer. Lufthavnstransport tur-retur er til rådighed mod et tillægsgebyr (døgnet rundt). Gør brug af praktiske faciliteter, inklusive gratis trådløs internetadgang og hjælp med udflugter/billetter.- Gebyr for sen udtjekning: 10 EUR (afhænger af tilgængelighed)
Ovenstående liste er muligvis ikke fuldstændig. Gebyrer og depositummer inkluderer muligvis ikke skat og kan ændres uden varsel.
- Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 1000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger.
- Der er mulighed for kontaktløs udtjekning.
