Fletcher Hotel De Witte Brug
Rotterdam,
Holland
Faciliteter
- Pool
Hotelinformation
Med et ophold ved Fletcher Hotel De Witte Brug i Lekkerkerk er du kun 15 minutters kørsel fra Rhinen og Glowgolf Capelle Den IJssel. Dette hotel ligger 19 km fra Erasmus-broen og 21,8 km fra Ahoy Rotterdam. Du vil helt sikkert føle dig hjemme i et af stedets 49 værelser. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Faciliteter inkluderer skriveborde og kaffe-/temaskiner, og rengøring udføres dagligt. De viste afstande er afrundet til nærmeste 0,1 kilometer.
Møllenetværk ved Kinderdijk-Elshout - 1,2 km
Rhinen - 1,2 km
Møllenetværket ved Kinderdijk-Elshout - 6,1 km
Glowgolf Capelle Den IJssel - 12,1 km
Isala-teatret - 13,2 km
Capelle aan den IJssel Golf- og Countryklub - 13,8 km
Arto-teatret, Schoonhoven - 14,8 km
Kralingse Bos Park - 15,1 km
Kralingen-golfklubben - 15,1 km
Woonmall Alexandrium - 15,3 km
Erasmus Universitet - 15,6 km
Trompenburg Tuinen & Arboretum - 16,2 km
Nederlands-sølvmuseet - 16,3 km
Catharina Gasthuis - 17,5 km
Sint-Janskerk - 17,6 km
Den nærmeste lufthavn er:
Rotterdam (RTM-Rotterdam Haag) - 29,4 km
Schiphol Lufthavn (AMS) - 81,1 km
Den foretrukne lufthavn for Fletcher Hotel De Witte Brug er Schiphol Lufthavn (AMS).
Gæsterne har blandt andet adgang til bagageopbevaring, vaskeri og et pengeskab i receptionen. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Nyd godt af en lang række rekreative faciliteter på stedet, inklusive en udendørs pool, en sauna og udlejningscykler. Dette hotel tilbyder desuden gratis trådløs internetadgang, shopping på stedet og hjælp med udflugter/billetter. Nyd et måltid på restauranten, eller bliv på værelset, og nyd godt af dette hotels roomservice. Afslut dagen med en drink eller to i baren/loungen. Kontinental morgenmad serveres på hverdage fra kl. 07.00 til kl. 10.00 og i weekenderne fra kl. 08.00 til kl. 11.00 mod et gebyr. Dette overnatningssted har ikke en bedømmelse fra turistrådet i Holland. Som en hjælp til vores kunder har vi angivet en bedømmelse baseret på vores bedømmelsessystem.Du vil blive bedt om at betale følgende på overnatningsstedet. Gebyrer inkluderer muligvis skatter:
- Der pålægges en byskat: 1.96 EUR pr. person pr. nat.
Vi har medtaget alle gebyrer, som overnatningsstedet har oplyst.
- Gebyr for kontinental morgenmad: 18.50 EUR pr. person (cirkapriser)
Ovenstående liste er muligvis ikke fuldstændig. Gebyrer og depositummer inkluderer muligvis ikke skat og kan ændres uden varsel.
- Kun registrerede gæster kan opholde sig på værelserne.
- Der er mulighed for kontaktløs indtjekning og kontaktløs udtjekning.
